Charytatywny Turniej Piłki Nożnej - IPA Strzelin

Kategoria: Komunikaty Opublikowano: wtorek, 10 październik 2017 Janusz Konopnicki

II CHARYTATYWNY TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W STRZELINIE ZORGANIZOWANY PRZEZ IPA REGION STRZELIN

W dniu 6 września na Stadionie Miejskim w Strzelinie, dzięki IPA Region Strzelin, a przede wszystkim dzięki „Kikowi" Krzysztofowi Szczepańskiemu odbył się II Charytatywny Turniej w Piłkę Nożną. W turnieju wzięło udział siedem drużyn: reprezentacja Pogotowia Ratunkowego, Zakładu Karnego w Strzelinie, Zakładu Karnego w Oleśnicy, Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie, Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, Wydziału Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu oraz reprezentacja Samorządowców Powiatu Strzelińskiego.

Piłkarze tak jak w ubiegłym roku rywalizowali o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Strzelinie. Na turnieju nie było większych niespodzianek, w tym roku również, w pełni zasłużenie wygrała reprezentacja Zakładu Karnego w Strzelinie. Zaprzyjaźnieni Funkcjonariusze Służby Więziennej byli bezkonkurencyjni. Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Strzelinie za zajęcie drugiego miejsca wywalczyli piłkarze Zakładu Karnego w Oleśnicy, natomiast Puchar Prezesa Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych za miejsce trzecie Technicy z KMP we Wrocławiu.

Wszystkim uczestnikom turnieju przyświecał jeden cel, pomoc naszym przyjaciołom Jakubowi Wiaderek i Łukaszowi Karaś, którzy zmagają się z chorobą. Kolejny już raz stowarzyszeni w IPA Region Strzelin jak również wszyscy inni funkcjonariusze biorący udział w tej dobroczynnej imprezie wykazali się ogromną życzliwością oraz pokazali swoje wielkie, pełne miłości serducha. Servo per amikeco !!!!!

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wspólną zabawę.

Tekst Asia Sączawa

Foto Krystian Zacierka

Odsłony: 6007