Drużynowe Mistrzostwa Służb Mundurowych - bieg - 10 km

Kategoria: Komunikaty Opublikowano: poniedziałek, 20 listopad 2017 Janusz Konopnicki

Członkowie Regionu IPA Wrocław z medalami w Drużynowych Mistrzostwach Służb Mundurowych w biegu na 10 km

W Kępińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zorganizowany został IV Bieg Uliczny św. Marcina. W zawodach, które rozegrane zostały 11 listopada br. swoją klasyfikację mieli również przedstawiciele służb mundurowych.

Policjanci w tym członkowie i sympatycy Regionu IPA Wrocław zdobyli II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Służb Mundurowych w biegu na 10 km. Cała trasa przebiegała ulicami Kępna.

W składzie drużyny która zajęła drugie miejsce było dwóch członków Regionu IPA Wrocław Szymon Fiodorow (czas 40:24) i Paweł Jankowski (39:01) zajęła wysoką drugą pozycję. Tuż za nimi z czasem 46:02 uplasował się Mariusz Cieślak.

Wszystkim sympatykom Regionu IPA Wrocław i policjantom, którzy wzięli udział w biegu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych !