Biegowa jesień ekipy IPA Wrocław

Kategoria: Komunikaty Opublikowano: niedziela, 14 listopad 2021 Janusz Konopnicki

13. Półmaraton Ślężański już za nami - to pierwszy tak masowy bieg jaki odbył się na terenie Dolnego Śląska w pandemicznych czasach. Na starcie stanęło wielu biegaczy, a wśród nich nie mogło zabraknąć członków ekipy IPA Wrocław. Niestety z powodów covidowych nie dane nam było w tym roku uhonorować zwycięzców kategorii IPA.  W nieoficjalnej kategorii IPA w tym roku zwyciężył Piotr Fielek (01:33:11). Na drugim miejscu uplasował się Paweł Jankowski (01:34:32), a trzecie miejsce zajął Łukasz Junik (01:35:26).

Czwarte miejsce zajął Mariusz Cieślak (01:43:36).  W kategorii kobiet zwyciężyła Anna Janczur (02:21:35). Wielu spośród ipowskiej ekipy została sklasyfikowana również w nieoficjalnej kategorii Mistrzostw Policji w tym m.in.  Paweł Czechowski (01:38:32), Tomasz Staroń (01:40:04), Michał Banaś (01:40:06), Mariusz Łęcki (01:52:15), Zbigniew Jędrzejewski (01:53:07), Agata Cymerman (01:59:35) i Dominik Piziewicz (01:48:44).

Październikowe zmagania członkowie ekipy IPA Wrocław zakończyli 29 października 2021 r. podczas VI Biegu w Naturze Nadleśnictwa Wołów. W pięknych okolicznościach przyrody półmaratoński dystans kolega Piotr Fielek pokonał w czasie 01.32.07 co pozwoliło mu zająć  3. miejsce w kategorii OPEN.  10. miejsce w swojej kategorii wiekowej ustrzelił kolega Zbigniew Jędrzejewski.

Autor tekstu: Bartłomiej Majchrzak

Autor  zdjęć: Bartłomiej Majchrzak