IV edycja Biegu Uniwersytetu Medycznego

Kategoria
sport
Termin
sobota, 29 wrzesień 2018 00:00
Miejsce
Wrocław ul. Borowska 213

W dniu 29 września 2018 roku, odbędzie się IV edycja Biegu Uniwersytetu Medycznego. Start i meta biegu znajdują się przy ul. Borowskiej 213 na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, dystans: 10 km. Początek imprezy godz. 10:00.
    Podczas biegu odbędzie się osobna kwalifikacja przeznaczona dla Policjantów  i pracowników Policji o Puchar Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu.
    Obowiązuje elektroniczna rejestracja uczestników do dnia 21 września 2018r. poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej  www.bieg.umed.wroc.pl  Uczestnictwo w biegu dla Policjantów i pracowników Policji jest bezpłatne. Regulamin biegu oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.bieg.umed.wroc.pl
    Informację o przystąpieniu do biegu i dane zgodnie z kartą zgłoszeniową wypełnianą na stronie internetowej należy przesłać (do 21 września 2018r.) do Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wrocławiu pod adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
   Do biegu zapraszam również wszystkich członków IPA w tym również emerytów i funkcjonariuszy Straży Granicznej  - po zapisaniu się w takim przypadku proszę o informację na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20.09.2018.
Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w tym wydarzeniu - jako IPA współpracujemy z organizatorem od pierwszej edycji Biegu. W miasteczku Biegowym będzie wiele atrakcji  w tym stoisko IPA. Chociaż Bieg jest bezpłatny dla służb porządku publicznego zachęcam wszystkich jego uczestników do wspomożenia Fundacji Biegaj dla Zdrowia, której wolontariusze będą zbierać datki do puszek w miasteczku biegowym w dniu imprezy.

Z poważaniem,
Prezes DGW IPA
Bartłomiej Majchrzak

 
 

Terminy

  • sobota, 29 wrzesień 2018 00:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda