×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /zdjecia/biegzpolicja/5 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

V Bieg z Policją

Kategoria: Komunikaty Opublikowano: środa, 03 wrzesień 2014 Janusz Konopnicki

30 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie finału Biegu z Policją stanęło prawie 400  biegaczy. Impreza miała charakter otwarty i na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji. Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Zawodników klasyfikowano również w kategorii IPA.

Impreza rozpoczęła się 30 sierpnia 2014r. o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze. Do wspólnej rywalizacji w biegu na 10 kilometrów stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów. Prawie 400 biegaczy w duchu sportowej rywalizacji walczyło o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po niecałych 30 minutach. Odnotowano rekord trasy. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów. Bieg ukończyło 381 osób.

Bieg z Policją wpisany jest do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Wojewoda Dolnośląski oraz Komendant Główny Policji. Na zwycięzców oraz wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. W kategorii "Open" były to nagrody finansowe, a w Mistrzostwach Polski Policjantów nagrody rzeczowe.