×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /zdjecia/glogow/rowerem_zamek is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Rowerem na zamek Czocha

Kategoria: Komunikaty Opublikowano: piątek, 17, czerwiec 2016 Janusz Konopnicki

W dniach 26-27 maja 2016r. członkowie Stowarzyszenia Głogowskiej Grupy Rowerowej DGL, w skład której wchodzą policjanci członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Głogów, odbyli kolejną wyprawę rowerową. Trasa jaką przejechali uczestnicy rajdu to 250 kilometrów.

Tym razem swoim „patrolem" objęli trasę na odcinku z Żar do Gorlitz, międzynarodowym szlakiem rowerowym Odra-Nysa, następnie przez Zgorzelec do Zamku Czocha w gm. Leśna, gdzie zakończyli pierwszy dzień swojego rajdu bilansem 120 kilometrów.

Drugi dzień to powrót przez malownicze okolice Lubania i Bolesławca. Całość miała dopełnić relaksacyjna jazda przez Przemkowski Park Krajobrazowy, tam jednak na rowerowych śmiałków czekało załamanie pogody, burze z piorunami i brak miejsca w którym można by się bezpiecznie schronić i przeczekać. Jednak załoga szczęśliwie dotarła do Głogowa stawiając czoła przeciwnościom pogodowym, pokazując charakter i pokonując własne słabości.

Zdjęcia i tekst Wojciech Kątny

{gallery}/zdjecia/glogow/rowerem_zamek{/gallery}

Odsłony: 1139