Polityka prywatności

Kategoria: Uncategorised Opublikowano: wtorek, 19 czerwiec 2018 Janusz Konopnicki

Dolnośląska Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA przywiązuje wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis internetowy. Gromadzone, w dziennikach logów, informacje  są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników. Żadne dane identyfikacyjne, do żadnych celów, nie są przekazywane do jakiejkolwiek trzeciej strony
Korzystając z serwisu Dolnośląskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA akceptujesz zasady polityki prywatności.

Gromadzenie danych

Zgodnie z przyjętą praktyką, przechowujemy zapytania niezbędne do prawidłowej pracy aplikacji zainstalowanych na stronach internetowych. Nie prowadzimy możliwości logowania się czytelników celem ich profilowania. Nie stosujemy żadnych mechanizmów utrzymywania kontaktu z czytelnikami, w szczególności w postaci budowania listy adresów e-mail, możliwości komentowania postów, czy wysyłania biuletynów informacyjnych.

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi strony. Dla zapewnienia prawidłowej pracy serwisu, okazjonalnie możemy analizować pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów, itp.

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza administratorami serwisu. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

Mechanizm Cookies  

Serwis używa plików cookie na potrzeby usług Google Analytics i AdSense. Więcej informacji o procedurach ochrony prywatności można uzyskać bezpośrednio od firmy Google, pod adresem: https://policies.google.com/privacy?hl=pl.

Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności na stronach, do których prowadzą linki zamieszczane na naszej stronie www. Dlatego zachęcamy po przejściu do tych serwisów do zapoznania się z obowiązującymi tam zasadami.

 

Odsłony: 9184